Užite si nakupovanie s nami. Využite 5% zľavu na všetok náš tovar. Zadajte KÓD: FAIRLASHES5
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia : 9 - 16
Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Umelé riasy. Áno, či Nie ?
  • Kategórie blogu
  • Štítky blogu

Kontakt

Team Fair Lashes
+420601128228 Po - Pia : 9 - 16
30.11.2019

Umelé riasy. Áno, či Nie ?

Umelé mihalnice Fair Lashes

O predlžovanie rias kolujú rôzne zvesti a mýty, človek sa nimi necháva ovplyvňovať, bez toho aby si sám urobil vlastný názor. Lenže predlžovanie rias sa rok od roku inovuje a zlepšuje natoľko, že dnes je aplikácia úplne šetrná a prirodzená. Ak navštívite kvalitný certifikovaný salón, kde ku svojej práci pristupujú zodpovedne, máte vyhrané.

Umelé mihalnice však nemusí byť len krásne. Ak ste sa aj vy rozhodli pre umelé predlžovanie rias, máme niekoľko dôležitých rád, ktoré vám pomôžu vyhnúť sa bolestivé a nebezpečné skúsenosti.
Nie je nič horšie, ako keď vidíte riasy, ktoré boli zničené v tzv. Profesionálnom salóne na predlžovanie rias. Dôvodov môže byť niekoľko. Najčastejšie ide o nedostatočné školenie a prax personálu alebo ešte horšie totálna nedbalosť a ľahostajnosť.

 

ŠPECIÁLNA PONUKA

 

 

Dávajte si pozor na tzv. "Výhodnej" ponuky, veľké zľavy a kupóny.
Tým samozrejme nechceme povedať, že všetky takéto ponuky sú zlé.
Ale nič nepokazíte tým, že si urobíte svoj vlastný prieskum
vo výbere spoľahlivého a certifikovaného salónu.

 

 

 

ČO BY STE MALI VEDIEŤ SKÔR,
AKO SI NECHÁME V SALÓNOCH PREDĹŽIŤ RIASY:

Zistite si akú dlhú prax má kozmetička, ktorá vám bude predlžovať riasy.
(Toto je zásadný bod. Čím dlhšia je prax, tým viac má skúseností a potrebné zručnosti).

V renomovanom salóne Vám radi ukážu fotky "pred" a "po" aplikácii. Spýtajte sa kozmetičky či absolvovala školenie. Ak to bolo u renomovanej a licencované spoločnosti, určite sa rada pochváli.
Vo väčšine salónov majú certifikáty zarámované a umiestnené na viditeľnom mieste.

MIhalnice Fair Lashes

 

VYBAVENIE - SALÓN

  VYBAVENÍ SALÓNU

 

Prostredie, kde Vám budú umelé riasy aplikovať by malo byť aj pre Vás príjemné a mala by ste sa počas aplikácie cítiť pohodlne. Samozrejmosťou je pohodlné ležadlo a certifikované výrobky vhodné na aplikáciu rias na riasu. Aplikácia umelých rias by sa mala vykonávať v dobre vetranej miestnosti, kde sa bude vlhkosť pohybovať okolo 50%. Počas vykurovacej sezóny sa vzduch v salóne značne vysušuje. Preto by malo byť samozrejmosťou aj vybavenie zvlhčovačom vzduchu.

 

CENA A APLIKÁCIA

Veľa Vám napovie aj cena. Odporúčame si pozrieť ceny za predlžovanie rias na internete a orientovať sa niekde uprostred - aby cena nebola prehnane vysoká ani podozrivo lacná. Predlžovanie rias sa vykonáva metódou "riasa na riasu". Táto technika vyžaduje predovšetkým skúsenosti, presnosť a čas.

Prvá aplikácia by mala trvať približne dve hodiny. Ďalšia návšteva na doplnenie umelých rias by mala trvať asi hodinu. Naše prírodné riasy vypadávajú prirodzene a teda s nimi vypadnú aj tie predĺžené. Neprepadajte panike. Je to prirodzený proces, ktorý sa deje neustále.

Aplikacia

 

MOŽNÉ PRÍČINY ALERGIE

 

V každom certifikované salóne by sa Vám mali najskôr spýtať, či netrpíte alergiou. Či už sa jedná o alergie v peľovej sezóne, na lieky a prípadne na výpary z lepidiel k predlžovaniu rias. Podľa toho by mala kozmetička ďalej postupovať. Alergia sa Vám môže tiež prejaviť časom. Môže to byť aj dôsledkom používania stále rovnakého lepidla. Preto odporúčame lepidlo vymeniť. Pokiaľ by alergie trvala aj naďalej, odporúčame použiť lepidlo z radu bezvýparových lepidiel. Jedná sa o lepidlo Safety Glue. Je hypoalergénne a bez výparov. Aplikácia prebieha rovnako a riasy vydržia nalepené 2 - 3 týždne.

Každopádne dbajte na to, aby kozmetička používala vždy certifikované prípravky. Ak absolvujete predlžovanie rias prvýkrát, mala by Vám kozmetička v salóne vykonať alergický test na lepidlo. Tým predídete alergickej reakcii.

Priebeh alergie je rôzny. U niektorých žien začína svrbením očí ihneď po aplikácii predlžovanie rias a po niekoľkých dňoch zmizne. Pri doplňovaní rias sa alergia opäť objaví, ale v už rozsiahlejšej podobe - obvykle sa jedná o opuchnutá viečka, svrbenie v oblasti oka s začervenanie. Takáto reakcia sa môže prejaviť v priebehu niekoľkých minút, ale výnimočné nie je, že aj po niekoľkých hodinách od predĺženie rias. Reakcia pritom môže pretrvávať aj niekoľko dní. Liečba alergie je potom veľmi zložitá a zdĺhavá.

Vedzte, že predlžovanie rias, ktoré sa vykonáva správnym spôsobom, je vždy bezbolestné. Prodloužené riasy sa neodlepujú, ale vypadávajú až s prírodnou riasou. Správne predĺžené riasy sú ľahučké, takže ani neviete, že máte.

Čo robiť v prípade, že máte riasy nekvalitne predĺženej? Hlavne si ich nepokúšajte sami doma odstrániť. Nájdite si na ich odstránenie naozaj profesionálny salón.

Čo povedať na záver: Predlžovanie rias metódou riasa na riasu je čím ďalej populárnejší. Ak si chcete nechať riasy touto metódou predĺžiť, dbajte na vyššie uvedené rady a s výsledkom budete nad mieru spokojná.

 

Váš Team Fair Lashes

 

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi

   

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. © 2017 - 2022 FairLashes company s.r.o
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk