Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia : 9 - 16
Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Ako na zvodný pohľad? Stavte na umelé riasy
  • Kategórie blogu
  • Štítky blogu

Kontakt

Team Fair Lashes
+420601128228 Po - Pia : 9 - 16
12.01.2020

Ako na zvodný pohľad? Stavte na umelé riasy

Ako na zvodný pohľad? Stavte na umelé riasy

Asi každá žena túži po zvodnom a sexy pohľadu. Chystáte sa na firemný večierok, párty s priateľmi alebo svadbu? Ak chcete svoje oči zvýrazniť a vylepšiť, stavte na umelé riasy. Na trhu nájdete niekoľko typov, ktoré sa líšia materiálom, dĺžkou i spôsobom aplikácie. Výhody a nevýhody aplikácie umelých rias vám prinášame v nasledujúcom článku.

Aplikácia celého prúžku rias pomocou lepidla

V prípade, že svoje oči chcete zvýrazniť len na pár hodín, odporúčame oči ozdobiť umelými riasami, pripevnenými na prúžku, ktorý jednoducho nalepíte na očné viečko. Na aplikáciu tohto typu rias budete potrebovať jeden pár umelých rias, lepidlo a pinzetu. Prúžok s umelými riasami možné prilepiť aj na nalíčené oko. Pred samotnou aplikáciou si teda môžete oči zvýrazniť očnými tieňmi alebo očnou linkou. Po tom, ako sú riasy pevne prilepené k očnému viečku, ich môžete spolu s prirodzenými riasami vytočiť klieštikmi, čím predídete efektu spadnutého oka.

Aplikácia magnetických rias pomocou aplikátora

Veľmi populárny jsoumagnetické riasy, ktoré nevyžadujú k aplikácii žiadne lepidlo. Dnes sú tieto magnetické riasy ponúkané s rôznych prevedeniach. V našom eshope nájdete magnetické riasy s 3 magnetmi a s 2 magnetmi. K aplikácii týchto magnetických rias sa používa aplikátor, ktorý Vám uľahčí správne nasadenie. Magnetické riasy sú vyrobené z vysoko kvalitného syntetického materiálu. Sú ľahké, pohodlné a vhodné na každodenné nosenie a líčenia je tiež povolené.

Aplikácia magnetických rias pomocou magnetickej očné linky

Ako novinka na našom trhu sú magnetické riasy aplikované magnetickou očné linkou.Tato novinka je úžasná v tom, že nie je k aplikácii potrebné žiadne lepidlo ani aplikátor. Jednoducho si namaľujete očnú linku rovnako ako pri bežnom líčení, necháte zaschnúť. Na magnetickú očnú linku potom "pricvaknú" magnetické riasy, ktoré sú súčasťou balenia. Tie sú opatrené 5 magnety pre pevnejšie upevnenie. Aplikácia je jednoduchá a rýchla. Magnetické riasy Vám budú pevne držať celý deň. Túto aplikácie hravo zvládnete aj sama doma.

Predlžovanie rias métodu riasa na riasu

Predlžovanie rias touto metódou sa výrazne líši. Je vykonávaná v profesionálnych salónoch skúsenú Lash stylistkou. Zverte sa len do rúk skúsených a certifikovaných odborníkov, ktorí pracujú s kvalitnými umelými riasami a šetrnými lepidlami.

V tomto prípade je každá riasa jednotlivo nalepená na prírodné riasu špeciálnym lepidlom. Ďalším rozdielom je fakt, že v prípade lepenia umelých rias touto metódou, musia byť oči dokonale odlíčené bezolejovým odličovadlom. Lash stylistu neodporúčajú líčiť tieto umelé riasy riasenkou a určite nie vodeodolnou. Olejové odličovadlá určené na odstránenie vodeodolnej maskary totiž môžu znehodnotiť lepidlo a riasy vám môžu vypadnúť. Zverte sa len do rúk skúsených a certifikovaných odborníkov, ktorí pracujú s kvalitnými umelými riasami a šetrnými lepidlami.

Riziká aplikácie umelých rias

Keďže s prírodnými riasami vypadávajú aj tie umelé treba riasy pravidelne dopĺňať. Každý človek má odlišnú frekvenciu vypadávaniu prírodných rias a tiež iné tempo rastu nových. Všeobecne však lash štylistky odporúčajú doplnenie vypadnutých umelých rias po 4 až 6 týždňoch od ich poslednej aplikácie. Pokiaľ si na aplikáciu umelých rias metódou riasa na riasu netrúfate, môžete svoje oči zvýrazniť napríklad magnetickými riasami na 2 magnety. Tie Vám zvýrazní konce Vašich očí.

Náš tip: Požiadajte kozmetičku, aby boli umelé riasy rovnakej hrúbky ako sú vaše prírodné. Ak sú umelé riasy príliš ťažké, môžu vaše vlastné riasy poškodiť.

Pre koho aplikácia umelých rias nie je vhodná?

Aplikáciu umelých rias by mali zvážiť predovšetkým tí, ktorí majú citlivé oči a trpí častým opuchom alebo začervenaním očí. Chemický priemysel však kozmetické produkty neustále vylepšuje a skvalitňuje. V poslednej dobe nie sú ojedinelé ani prípady, keď má niekto citlivé oči, avšak umelé riasy znáša bez problémov. V profesionálnych salónoch majú širokú škálu lepidiel od rýchloschnúcich až po bezvýparové. Určite sa najskôr s lash stylistkou poraďte. Ak vás po aplikácii umelých rias oko štípe, reže alebo opúcha okamžite kozmetičku požiadajte o ich odstránenie. Nikdy si umelé riasy neodstraňujte doma. Na šetrné odstránenie sa používa špeciálny odstraňovač - REMOVER.

V prípade, že sa chytáte nechať si aplikovať umelé riasy pred významnou udalosťou alebo napríklad svadbou, odporúčame riasy vyskúšať pár týždňov vopred. A to preto, aby ste sa ujistili, že vaše oči budú novú ozdobu znášať bez alergických reakcií.

Dúfame, že sme vám našim článkom pomohli zorientovať sa v bohatej ponuke umelých rias na trhu, a že sa niektorý u typov rozhodnete vyskúšať na vlastnej koži.

 

Váš Tým Fair Lashes

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi

   

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. © 2017 - 2022 FairLashes company s.r.o
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk